Home Laptops and Electronics Televisions Curved TV OLED Smart 3D, LG, 55EA980V, 55" (139 cm)
Curved TV OLED Smart 3D, LG, 55EA980V, 55" (139 cm)
-3%
  • Code:
    PC_TV005
  • Weight:
    17.200 Kgs
  • Screen technology:
  • Screen size:
    55 inch
  • Smart TV:
  • Image quality:
  • Network connection:
We have 3 in stock
Add to wishlist
Quick Buy
Just 2 fields to fill in
We will contact you to finalize the order
  • Screen technology:
  • Screen size:
    55 inch